Punkty szczepień COVID – Łódź

Podejmując decyzję o szczepieniu przeciw Covid-19, dbasz o siebie i swoich najbliższych. Termin na szczepienie uzyskasz na wiele sposobów, lecz najwygodniejszą możliwością jest wykonanie telefonu do punktu szczepień Nasz Gabinet w mieście.

 

szczepienia na covid
szczepienie covid
punkt szczepien lodz

Czemu powinieneś zaufać właśnie nam?

Nasi specjaliści mają wiele lat doświadczenia w odpowiednim podejściu do pacjenta. Nasze punkty szczepień funkcjonują w sterylnych warunkach, aby zagwarantować Państwu komfort oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, który jest naszym najistotniejszym priorytetem.

Oferujemy terminy w konkretnych porach, aby nie musieli Państwo z niczego rezygnować lub dostosowywać swoich planów na dany dzień.

Nasz Gabinet Łódź

ul. Stefana Rogozińskiego 23

Zadzwoń

Nr telefonu: +48 519 775 225
Infolinia: +48 508 777 223

Serdecznie zachęcamy do rejestracji w godzinach 8- 20.

Szczepienie na koronawirus

Pytania & odpowiedzi

Jakie mogą być niepożądane objawy po szczepieniu?

• ból głowy,
• ogólne zmęczenie,
• osłabienie mięśni i stawów,
• drgawki,
• gorączka,
• wymioty,
• zmiany w obrębie rany poszczepiennej – zaczerwienienie, ból, obrzęk.

Coś Ci wypadło lub z ważnego powodu nie jesteś w stanie pojawić się na terminie szczepienia?

Prosimy, daj nam znać! Zmienimy Państwa termin, a inny zainteresowany będzie miał możliwość skorzystać z Twojego pierwszego terminu. Współpracujmy razem, aby jak najszybciej wrócić do normalności.

Kto może się zaszczepić?

10 maja rozpoczęła się rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 dla wszystkich chętnych pełnoletnich osób. Od 17 maja dołączyli 16 i 17 latkowie, a od 7 czerwca szczepionkę mogą przyjąć dzieci od 12 lat.

Czy szczepienie na koronawirusa jest bezpieczne?

W trakcie działania podanej szczepionki na COVID-19 w naszym punkcie w mieście, zadanie układu immunologicznego polega na wypracowaniu odporności już od 1 dnia. Szczepienia przeciw koronawirusowi naprowadzają organizm, jakie białko wyprodukować, a móc walczyć z COVID 19. Ciało może wytworzyć odpowiednie przeciwciała, które zablokują wirusa.

Zarejestruj się
na szczepienie

Jakie informacje są niezbędne do zapisu na szczepienie COVID-19?

Do zapisu wystarczy numer PESEL. Numer telefonu komórkowego nie jest wymagany, ale jeśli go podasz, otrzymasz SMS z potwierdzeniem daty i godziny wizyty na szczepienie. W taki sposób możesz zarejestrować swoich dziadków albo rodziców. Wystarczy, że zacznie się etap szczepień i będziesz miał nr PESEL bliskiej osoby.

Inne punkty szczepień, z którymi się możesz skontaktować:

  • NZOZ Poradnia Sierakowskiego, ul. Sierakowskiego 65, tel. 42 611 60 22,
  • NZOZ Medicover Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 3, tel. 500 900 500,
  • NZOZ PROPH-MED, ul. Ogrodowa 28B, tel. 42 630 30 78