Punkty szczepień COVID – Olsztyn

Decydując o szczepieniu na Covid-19, dbasz o siebie i swoich bliskich. Termin na szczepienie otrzymasz na wiele sposobów, jednakże najwygodniejszą opcją jest zgłoszenie telefoniczne do punktu szczepień Nasz Gabinet w Olsztynie.

 

szczepienia na covid
szczepienie covid

Dlaczego możesz zaufać właśnie nam?

Nasi lekarze mają wiele lat doświadczenia w profesjonalnym podejściu do pacjenta. Nasze punkty szczepień pracują w sterylnych pomieszczeniach, aby zagwarantować Państwu komfortowe samopoczucie i najwyższy standard bezpieczeństwa, który jest naszym najistotniejszym priorytetem. Proponujemy terminy w konkretnych porach, aby nie musieli Państwo z niczego rezygnować albo dostosowywać swoich planów na dany dzień.

Nasz Gabinet Olsztyn

ul. Kopernika 44

Zadzwoń

Nr telefonu: +48 519 775 225
Infolinia: +48 508 777 223

Serdecznie zachęcamy do rejestracji w godzinach 8- 20.

Szczepienie na koronawirus

Pytania & odpowiedzi

Jakie mogą być niepożądane objawy po szczepieniu?

• ból głowy,
• ogólne zmęczenie,
• osłabienie mięśni i stawów,
• drgawki,
• gorączka,
• wymioty,
• zmiany w obrębie rany poszczepiennej – zaczerwienienie, ból, obrzęk.

Coś Ci wypadło albo z poważnego powodu nie jesteś w stanie pojawić się na umówionym szczepieniu?

Koniecznie daj nam znać! Zmienimy Państwa termin, a ktoś inny będzie miał możliwość skorzystać z Twojego poprzedniego terminu. Współpracujmy razem, aby jak najszybciej wrócić do normalności.

Kto może się szczepić?

10 maja ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla wszystkich zainteresowanych dorosłych osób. Od 17 maja mogą się zaszczepić 16 i 17 latkowie, a od 7 czerwca szczepionkę mogą przyjąć dzieci od 12 lat.

Czy szczepionka na COVID-19 jest bezpieczna?

W trakcie działania podanej szczepionki na koronawirusa w naszym punkcie w mieście, misja układu immunologicznego polega na wypracowaniu odporności już od pierwszego dnia. Szczepionki przeciw COVID-19 naprowadzają organizm, jakie białko wyprodukować, a móc walczyć z COVID 19. Organizm może wytworzyć odpowiednie przeciwciała, które zablokują wirusa.

Zarejestruj się
na szczepienie

Które dane są niezbędne do rejestracji na szczepienie COVID-19?

Do rejestracji wystarczy numer PESEL. Numer telefonu komórkowego nie jest wymagany, ale jeżeli go podasz, otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

W taki sposób możesz zarejestrować swoich dziadków albo rodziców. Wystarczy, że zacznie się etap szczepień i będziesz miał nr PESEL bliskiej osoby.

Inne punkty szczepień, z którymi się możesz skontaktować:

  • „Lekarze Domowi”, ul. Floriana Piotrowskiego 16I, tel. 89 543 17 70,
  • Gabinet Medycyny Rodzinnej, ul. Generała Józefa Hallera 4, tel. 89 541 64 04,
  • Diagnostyka, ul. Jana Janowicza 1, tel. 89 543 10 22.