Punkty szczepień COVID – Poznań

Podejmując decyzję o szczepieniu na Covid-19, dbasz o siebie i swoich najbliższych. Termin na szczepienie możesz uzyskać na wiele sposobów, jednakże najwygodniejszą możliwością jest zgłoszenie się do punktu szczepień Nasz Gabinet w Poznaniu.

szczepienia na covid
szczepienie covid
punkt szczepien poznan

Dlaczego możesz zaufać właśnie nam?

Nasi lekarze mają wiele lat doświadczenia w odpowiednim podejściu do pacjenta. Nasze punkty szczepień funkcjonują w sterylnych warunkach, aby zagwarantować Państwu komfort i najwyższy poziom bezpieczeństwa, który jest naszym najważniejszym priorytetem.

Proponujemy terminy w dogodnych porach, aby nie musieli Państwo z niczego rezygnować lub dostosowywać swoich planów na dany dzień.

Nasz Gabinet Poznań

ul. Górki 17a

Zadzwoń

Nr telefonu: +48 519 775 225
Infolinia: +48 508 777 223

Serdecznie zachęcamy do rejestracji w godzinach 8- 20.

Szczepienie na koronawirus

Pytania & odpowiedzi

Jakie mogą być niepożądane objawy po szczepieniu?

• ból głowy,
• ogólne zmęczenie,
• osłabienie mięśni i stawów,
• drgawki,
• gorączka,
• wymioty,
• zmiany w obrębie rany poszczepiennej – zaczerwienienie, ból, obrzęk.

Coś Ci wypadło albo z poważnego powodu nie możesz pojawić się na zarezerwowanym szczepieniu?

Niezwłocznie daj nam znać! Znajdziemy nowy dla Państwa termin, a ktoś inny będzie miał szansę skorzystać z Twojego pierwszego terminu. Współpracujmy wspólnie, aby jak najszybciej wrócić do normalności.

Kto może się zaszczepić w Poznaniu?

10 maja rozpoczęła się rejestracja na szczepienie na COVID-19 dla wszystkich zainteresowanych dorosłych osób. Od 17 maja mogą się zaszczepić 16 i 17 latkowie, a od 7 czerwca szczepionkę mogą otrzymać dzieci od 12 roku życia.

Czy szczepionka na COVID-19 jest bezpieczna?

W trakcie działania podanej szczepionki na COVID-19 w naszym punkcie w mieście, zadanie układu immunologicznego polega na uzyskaniu odporności już od pierwszego dnia. Szczepienia przeciw COVID-19 naprowadzają organizm, jakie białko produkować, by móc walczyć z COVID 19. Ciało potrafi wytworzyć odpowiednie przeciwciała, które zablokują koronawirusa.

Zarejestruj się
na szczepienie

Które dane są potrzebne do zapisu na szczepienie SARS-COV-2?

Do rejestracji wystarczy numer PESEL. Numer telefonu komórkowego nie jest wymagany, ale jeżeli go podasz, otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków albo rodziców. Wystarczy, że zacznie się etap szczepień i będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby.

Inne punkty szczepień, z którymi się możesz skontaktować:

  • Centrum Medyczne Lux Med Poznań, ul. Półwiejska 42, tel. 22 33 22 888,
  • Centrum Medyczne Lux Med Poznań, ul. Roosevelta 18, tel. 61 845 11 07,
  • Punkt Szczepień w Wojewódzkiej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Poznaniu, ul. Os. Przyjaźni 118, tel. 61 656 80 40.