Punkty szczepień COVID – Rzeszów

Decydując o szczepieniu przeciw Covid-19, dbasz o siebie i swoich najbliższych. Termin na szczepienie otrzymasz na wiele sposobów, jednakże najrozsądniejszą możliwością jest wykonanie telefonu do punktu szczepień Nasz Gabinet w Rzeszowie.

 

szczepienia na covid
szczepienie covid

Z jakiego powodu powinieneś zaufać właśnie nam?

Nasi lekarze posiadają wiele lat doświadczenia w profesjonalnym podejściu do pacjenta. Nasze punkty szczepień funkcjonują w sterylnych pomieszczeniach, aby zagwarantować Państwu komfortowe samopoczucie oraz najwyższy standard bezpieczeństwa, który jest naszym najważniejszym priorytetem. Oferujemy terminy w dogodnych godzinach, aby nie musieli Państwo z niczego rezygnować lub zmieniać swoich planów na konkretny dzień.

Nasz Gabinet Rzeszów

ul. Rejtana 20 IV/p

Zadzwoń

Nr telefonu: +48 519 775 225
Infolinia: +48 508 777 223

Serdecznie zachęcamy do rejestracji w godzinach 8- 20.

Szczepienie na koronawirus

Pytania & odpowiedzi

Jakie mogą być niepożądane objawy po szczepieniu?

• ból głowy,
• ogólne zmęczenie,
• osłabienie mięśni i stawów,
• drgawki,
• gorączka,
• wymioty,
• zmiany w obrębie rany poszczepiennej – zaczerwienienie, ból, obrzęk.

Coś Ci wypadło albo z poważnego powodu nie jesteś w stanie pojawić się na umówionym szczepieniu w Rzeszowie?

Niezwłocznie daj nam znać! Zmienimy Państwa termin, a ktoś inny będzie miał opcję skorzystać z Twojego pierwszego terminu. Współpracujmy razem, aby jak najszybciej wrócić do normalności.

Kto jest upoważniony, żeby się zaszczepić?

10 maja ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla wszystkich zainteresowanych dorosłych osób. Od 17 maja mogą się zaszczepić 16 i 17 latkowie, a od 7 czerwca szczepionkę mogą przyjąć dzieci od 12 lat.

Czy szczepionka na COVID-19 jest bezpieczna?

W trakcie działania podanej szczepionki na COVID-19 w naszym punkcie w mieście, zadanie układu immunologicznego polega na uzyskaniu odporności już od 1 dnia. Szczepienia przeciw COVID-19 uczą organizm, jakie białko wyprodukować, a móc walczyć z koronawirusem. Ciało może wytworzyć odpowiednie przeciwciała, które zablokują wirusa.

Zarejestruj się na szczepienie

Jakie dane są niezbędne do zapisu na szczepienie SARS-COV-2?

Do zapisu wystarczy numer PESEL. Numer telefonu komórkowego nie jest obowiązkowy, ale jeśli go podasz, otrzymasz SMS z potwierdzeniem daty i godziny wizyty na szczepienie. W taki sposób możesz zarejestrować swoich dziadków albo rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziesz posiadał nr PESEL bliskiej osoby.

Inne punkty szczepień, z którymi się możesz skontaktować:

  • Gminny Ośrodek Zdrowia Świlcza, tel. 17 856 07 93,

  • Ani-Med, ul. Kielanówka 35/36, tel. 661 554 462,

  • Punkt Szczepień COVID, ul. Krakowska 16, tel. 17 864 33 12.